Užuolaidos

 

 

Užuolaidos, romanetės   - tai svarbus namų dekoro elementas, apvienijantis sienų, grindų dangas, baldus, šviestuvus bei kitas interjero detales. Jos tarsi užbaigia visą gyvenamos erdvės dizaino stilistiką, suteikia jaukumo ir  gali ne tik  įsilieti į erdvės visumą , bet ir tapti originaliu interjero akcentu.
 
Mūsų salone rasite gausybę prancūzų, anglų, ispanų, italų kompanijų užuolaidinių bei baldinių audinių. Tik pas mus galėsite ne tik pasigrožėti, bet ir įsigyti prancūzų kompanijos Pierre Frey, esančios tekstilinės mados avangarde,  produkcijos. Pierre Frey audiniai išsiskiria savo kokybe, dizaino sprendimais, stilių bei temų įvairove.
 
„Decora“ interjero salone dirbantys dekoratoriai ne tik padės išsirinkti audinius, bet ir sumodeliuos unikalius bei funkcionalius gaminius pagal Jūsų sumanymus. Jūsų pageidavimu dekoratoriai atvyks su audinių pavyzdžiais į namus bei padės sukurti stilingą bei jaukią gyvenamąją erdvę. Taip pat teikiame užuolaidų, romanečių bei kitų gaminių siuvimo paslaugas.
 
smart foreash